Аерофотозйомка

500.00 

Професійна команда нашого підприємства має необхідні знання, технології та обладнання для надання таких видів послуг у сфері аерофотозйомки:

  • Проведення аерофотознімання;
  • Створення панхроматичних, кольорових і спектро-зональних аерофотознімків в масштабах від 1:1 000 до 1:40 000;
  • Горизонтальна та перспективна аерофотозйомка;
  • Обробка фотоматеріалів;
  • Створення аналогових матеріалів;
  • Сканування тощо.

Примітка: 500грн 00коп. – це базова ціна. Фактична вартість залежить від об`єму завдання, важкості умов виконання та складності робіт з обробки матеріалу!

Опис

Професійно виконана аерофотозйомка широко використовується в наші дні у багатьох сферах геодезії, промисловості, науки і навіть мистецтва. Аерофотознімки застосовуються в картографії, особливо у фотограмметричних вимірюваннях, які часто складають основу для створення топографічних мап. Компанії та муніципальні установи можуть використовувати результати аерофотознімань для розробки будівельних проектів, землевпорядних і кадастрових робіт, екологічних досліджень, геологічної розвідки й оцінки стану об’єктів нерухомості. З часом зростає застосування аерофотознімків у мистецтві, кіноіндустрії та комерційній рекламі. Результати аерофотозйомки легко можуть бути інтегровані у геоінформаційні системи (ГІС).

1 відгук для Аерофотозйомка

  1. adp

    500грн 00коп. – це базова ціна. Фактична вартість залежить від об`єму завдання, важкості умов виконання та складності робіт з обробки матеріалу.

Додати відгук